Ковель – Бориспіль – Ковель

Розклад руху за маршрутом Ковель – Бориспіль – Ковель

Розклад руху Ковель – Бориспіль

Ковель (відправлення) 17:00
щодня
Голоби 17:20
Переспа 17:30
Копачівка 17:40
Луцьк 18:00
Дерно 18:20
Цумань 18:25
Клевань 18:30
Зоря 18:40
Рівне 19:00
Житомир 22:00
Київ 00:00
Бориспіль (прибуття) 01:00