Ковель – Дніпро – Ковель

Розклад руху за маршрутом Ковель – Дніпро – Ковель

Розклад руху Ковель – Дніпро

Ковель (відправлення) 14:30
щодня
Голоби 14:50
Переспа 15:00
Копачівка 15:00
Луцьк 16:00
Дерно 16:20
Цумань 16:30
Клевань 16:30
Зоря 16:50
Рівне 17:30
Житомир 20:00
Київ 21:30
Дніпро (прибуття) 05:00