Політика конфіденційності

Положення про політику конфіденційності

Згідно Закону України “Про захист персональних даних”, заповнюючи дані реєстраційної форми (замовлення) та проставляючи відмітку про ознайомлення з даною Політикою конфіденційності та обробки персональних даних (далі – Політика конфіденційності) Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, при бронюванні /купівлі квитків на міжнародні пасажирські перевезення. Якщо Ви не поставили позначку у віконці про надання згоди на обробку та використання ваших персональних даних, але продовжуєте вчиняти активні дії з користування сайтом Вояж Люкс це свідчить про те, що Ви погодилися з умовами Політики конфіденційності і безумовно прийняли їх

Особиста інформація, що збирається та обробляється за допомогою сайту

Більшість операцій на Сайті Ви можете здійснити без надання особистої інформації. Але у випадку, коли Ви здійснюєте купівлю/бронювання квитка на Сайті та/або придбання інших продуктів або послуг включно з тим, коли Ви оформляєте підписку ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» і з метою надання Вам послуг, Вояж Люкс отримує від Вас наступну інформацію:

У разі необхідності, ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» може перевіряти деяку інформацію, попросивши Вас, або (а) завантажити відскановану копію посвідчення особи (яка буде безпечним чином зберігатися на наших серверах), або (б) просити Вас ідентифікувати себе іншим прийнятним способом.

З метою зменшення кількості помилок у нашій базі даних, ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» може перевіряти справжність користувачів і запобігати неправомірному використанню системи.

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» також збирає узагальнену інформацію про Вашу діяльність на нашому сайті (наприклад, кількість/напрямок поїздок, швидкість відповіді Сайту на Ваш запит і тому подібне). Така інформація може бути опублікована в загальнодоступному профілі на нашому сайті без персональної ідентифікації.

Залежно від Ваших цілей використання сервісу ФОП Мельничук «Вояж Люкс», частина запитуваної інформації є обов’язковою для надання, а частина – надається на Ваш розсуд. Якщо Ви відмовитесь від надання обов’язкової інформації, Ви не зможете виконати операції з купівлі тих чи інших послуг. Всі інші сервіси ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» будуть у Вашому розпорядженні.

Номер Вашої кредитної картки використовується виключно сервісами, які надають послуги оплати.

Цілі і мета обробки персональних даних

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж люкс » збирає і використовує Вашу персональну інформацію, з метою надання Вам послуг; виконання юридичних зобов’язань (зокрема договору перевезення); обробки Ваших фінансових операцій (в частині підтвердження від платіжної системи факту оплати); відправки Вам придбаних/заброньованих квитків та інших послуг; сервісного обслуговування Вас, як користувача або пасажира, в процесі обробки Ваших запитів і претензій службою підтримки; управління даними Вашого облікового запису; відправки Вам запитуваної інформації про умови придбання квитка або послуги перевезення і т.п.; інформування Вас про спеціальні пропозиції ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс »; а також  повідомлення Вас про результати розгляду претензій та/або вжиття заходів щодо дій, які порушують умови надання послуг; проведення аналізу роботи додаткових сервісів та/або послуг, для поліпшення роботи Сайту; обробки Ваших індивідуальних запитів, а також для удосконалення послуг і сервісів.

Обробка та зберігання персональних даних та їх захист

Обробка і зберігання персональних даних здійснюється на захищених серверах ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс». Надані персональні дані обробляються і можуть зберігатись в Базі персональних даних чи окремій таблиці Бази даних Сайту. Доступ до персональних даних мають всі працівники ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» .

Місцем зберігання та обробки даних є місцезнаходження ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс»  за адресою: Україна, м. Рівне, вул. Остапа Вересая 4, офіс 5.

Оброблення та зберігання персональних даних необмежено у часі. Після отримання та обробки персональних даних вони розміщуються в захищених базах даних Сайту, та паперових носіях, переміщуються в архів або видаляються.

Суб’єкт персональних даних після їх надання та обробки має право вимагати доступу до них, виправлення невірних персональних даних, відкликати згоду на обробку персональних даних або їх видалення шляхом звернення до ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» . Для надання доступу до персональних даних ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс » залишає за собою право вимагати додаткової інформації та пред’явлення певних документів для встановлення особи яка звертається з метою доступу до своїх персональних даних.

Для оновлення, отримання доступу, внесення змін, блокування або видалення своїх персональних даних, відкликання згоди на обробку персональних даних, яка була надана ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс», або в разі наявності будь-яких зауважень, побажань або претензій щодо персональних даних, які обробляються ФОП Мельничук О.Ф  «Вояж Люкс», суб’єкт персональних даних може звернутися на електронну пошту: voyag-uks@ukr.net, або надіслати листа на адресу: 33028, Україна, м. Рівне, вул. Остапа  Вересая, 4, офіс 5.

Обробка персональних даних неповнолітніх

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» з відповідальністю відноситься до безпеки неповнолітніх, тому не обробляє і не зберігає персональні дані неповнолітніх дітей без згоди їх законних/офіційних опікунів.

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» рекомендує батькам/опікунам неповнолітніх дітей проводити роз’яснювальну роботу щодо надання їх персональних даних та існуючої небезпеки передачі власних персональних даних.

Взаємодія з третіми особами щодо персональних даних

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» не здійснює продаж, обмін, передання в оренду та будь-яке інше користування отримані персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства або правоохоронних органів, на прохання суб’єктів персональних даних або в інших випадках передбачених цією Політикою конфіденційності.

Права суб’єкта персональних даних

Права суб’єктів персональних даних захищені Законом України «Про захист персональних даних» відповідно до якого суб’єкти персональних даних має право:

Оновлення Політики конфіденційності

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» залишає за собою право вносити зміни в Політику конфіденційності. Якщо ФОП Мельничук О.Ф «Вояж Люкс» істотно змінить Політику конфіденційності, про це буде вказано тут.

ФОП Мельничук О.Ф «Вояж люкс» рекомендує регулярно перевіряти Політику конфіденційності, тому що Ваше користування Сайтом після внесення змін означає, що Ви, як Користувач погодилися з такими змінами до політики конфіденційності.

Контактна інформація

З усіх питань щодо отримання, обробки та захисту Ваших персональних даних Ви можете звернутися до ФОП Мельничука Олександра Федоровича  «Вояж люкс» у будь-який зручний для Вас спосіб: Україна, м. Рівне  вул. Остапа Вересая  4,  офіс 5.

voyag-luks@ukr.net

+38 (096)305-87-14 (Viber, WhatsApp)