Ковель – Київ – Ковель

Розклад руху за маршрутом Ковель – Київ – Ковель

Розклад руху Ковель – Київ

Ковель (відправлення) 07:00
щодня
07:00
щодня
07:00
щодня
07:00
щодня
07:00
щодня
09:00
щодня
09:00
щодня
09:00
щодня
09:00
щодня
12:00
щодня
12:00
щодня
12:00
щодня
12:00
щодня
12:00
щодня
13:00
щодня
14:00
щодня
21:30
щодня
21:30
щодня
21:30
щодня
Голоби 07:20 07:20 09:20 09:20 12:30 12:20 13:20 14:20 21:40
Переспа 07:30 07:30 09:30 09:30 12:40 12:30 13:30 14:35 21:55
Копачівка 07:40 07:40 09:40 09:40 12:20 12:40 13:40 14:40 22:00
Луцьк 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 10:15 10:15 10:15 10:30 13:30 13:15 13:30 13:15 13:15 14:15 15:30 22:40 22:35 22:30
Дерно 08:40 10:50 13:40 13:40 14:40 15:40 23:00
Цумань 09:00 09:00 09:00 11:00 11:00 11:00 14:00 14:00 15:00 16:10 23:10
Клевань 09:15 09:20 11:20 11:10 14:10 15:10 16:20 23:20
Зоря 09:25 09:30 11:30 11:20 14:20 15:20 16:40 23:30
Рівне 10:00 10:00 10:00 10:00 09:55 12:00 12:00 12:00 12:00 15:00 14:55 15:00 15:00 14:55 16:00 17:00 23:50 23:50 23:45
Звягель 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 13:20 13:20 13:20 13:20 16:30 16:15 16:20 16:20 16:25 17:10 18:20 01:10 01:30 01:10
Житомир 12:30 12:30 12:30 12:30 12:25 14:20 14:25 14:30 14:25 18:00 17:55 18:00 18:00 17:55 18:30 19:30 03:00 02:30 02:40
Київ (прибуття) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 16:00 16:00 16:00 16:30 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 21:00 21:30 05:30 05:30 05:30

Розклад руху Київ – Ковель

Київ (відправлення) 06:30
щодня
06:30
щодня
06:30
щодня
06:30
щодня
09:00
щодня
11:00
щодня
13:00
щодня
15:30
щодня
15:30
щодня
15:30
щодня
17:00
щодня
17:00
щодня
17:00
щодня
22:30
щодня
22:30
щодня
Житомир 08:25 08:30 08:25 08:25 11:00 13:00 15:00 17:30 17:30 17:30 18:55 18:55 19:00 00:30 00:30
Звягель 09:55 10:10 10:00 09:55 12:10 14:10 16:25 18:40 18:40 18:40 20:05 20:10 20:30 01:40 01:20
Рівне 11:15 11:20 11:20 11:25 13:20 15:00 17:45 20:00 20:00 19:50 21:15 21:20 21:50 04:45
Зоря 11:30 11:40 11:40 14:30 15:10 18:10 20:20 20:15 20:15 21:35 21:45 22:00
Клевань 11:40 15:00 11:50 14:50 15:20 18:15 20:30 20:25 20:25 21:45 21:55 22:10
Цумань 12:00 15:00 15:50 18:35 20:40 20:35 22:15 22:30
Дерно 12:10 15:10 15:55 18:35 20:50 20:45 22:35 22:40
Луцьк 12:30 12:30 12:30 12:25 15:30 16:00 18:55 21:30 21:30 21:30 22:35 22:55 23:00 06:00 05:00
Копачівка 12:50 13:25 15:50 16:20 19:20 21:40 22:55 23:15 23:20 06:20
Переспа 13:20 13:35 16:00 16:30 19:40 22:00 23:10 23:35 23:30 06:30
Голоби 13:40 13:45 16:10 16:40 20:25 22:20 23:25 23:50 23:40 06:40
Ковель (прибуття) 14:00 14:00 14:00 14:30 17:00 17:30 21:00 23:00 23:00 22:30 23:50 00:00 23:50 07:00 06:30