Ковель – Київ – Ковель

Розклад руху за маршрутом Ковель – Київ – Ковель

Розклад руху Ковель – Київ

Ковель (відправлення) 00:00
щодня
01:00
щодня
06:00
щодня
07:30
щодня
10:00
щодня
12:00
щодня
13:00
щодня
14:00
щодня
17:00
щодня
22:30
щодня
Голоби 00:20 01:20 06:20 07:50 10:20 12:20 13:20 14:20 17:20 22:50
Переспа 00:30 01:30 06:30 08:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:30 23:00
Копачівка 00:40 01:40 06:40 08:10 10:40 12:40 13:40 14:40 17:40 23:10
Луцьк 01:00 02:00 07:30 09:00 11:00 13:00 14:00 15:15 18:00 00:01
Дерно 01:20 02:20 07:50 09:20 11:20 13:20 14:20 15:30 18:20 00:20
Цумань 01:20 02:20 07:50 09:20 11:20 13:20 14:20 15:35 18:25 00:20
Клевань 01:30 02:30 08:00 09:30 11:30 13:30 14:30 15:40 18:30 00:30
Зоря 01:35 02:35 08:10 09:35 11:30 13:35 14:35 15:45 18:40 00:35
Рівне 02:00 03:00 08:30 10:00 12:00 14:00 15:00 16:15 19:00 01:15
Житомир 04:30 05:30 11:00 13:30 14:30 16:30 17:30 18:30 22:00 03:30
Київ (прибуття) 06:30 07:30 13:00 14:30 16:30 18:30 19:30 20:30 00:00 05:30

Розклад руху Київ – Ковель

Київ (відправлення) 07:00
щодня
09:00
щодня
11:00
щодня
12:00
щодня
13:00
щодня
14:30
щодня
16:00
щодня
17:00
щодня
18:00
щодня
20:00
щодня
21:00
щодня
22:00
щодня
23:00
щодня
23:55
щодня
Житомир 08:30 11:00 13:00 14:00 15:00 16:30 18:00 19:00 20:00 22:00 23:00 00:00 01:30 01:50
Рівне 12:00 13:30 16:00 16:00 18:00 19:00 21:00 22:00 23:00 01:00 02:00 02:30 04:00 04:30
Зоря 12:20 14:00 16:25 16:25 18:20 19:20 21:20 22:25 23:20 01:20 02:20 02:55 04:30 04:55
Клевань 12:30 14:20 16:30 16:30 18:30 19:30 21:30 22:30 23:30 01:30 02:25 03:00 04:35 05:00
Цумань 12:35 14:30 16:35 16:40 18:35 19:35 21:35 22:40 23:35 01:35 02:30 03:10 04:40 05:10
Дерно 12:40 14:40 16:40 16:40 18:40 19:40 21:40 22:40 23:40 01:40 02:40 03:10 04:45 05:20
Луцьк 13:00 15:00 17:00 17:00 19:00 20:00 22:00 23:00 00:00 02:00 03:00 03:30 05:00 06:00
Копачівка 13:20 15:20 17:20 17:20 19:20 20:20 22:20 23:20 00:20 02:20 03:20 03:50 05:20 06:20
Переспа 13:30 15:30 17:30 17:30 19:30 20:30 22:30 23:30 00:30 02:30 03:30 04:00 05:30 06:30
Голоби 13:40 15:40 17:40 17:40 19:40 20:40 22:40 23:40 00:40 02:40 03:40 04:10 05:40 06:40
Ковель (прибуття) 14:00 16:00 18:00 18:30 20:00 21:30 23:00 00:00 01:00 03:00 04:00 04:30 06:00 06:55