Луцьк – Київ – Луцьк

Розклад руху за маршрутом Луцьк – Київ – Луцьк

Розклад руху Луцьк – Київ

Луцьк (відправлення) 07:30
щодня
09:00
щодня
10:30
щодня
10:30
щодня
11:00
щодня
13:00
щодня
14:00
щодня
15:15
щодня
16:00
щодня

щодня

щодня
Дерно 07:50 09:20 10:50 10:50 11:20 13:20 14:20 15:30 16:20 12:20
Цумань 07:50 09:20 11:00 11:00 11:20 13:20 14:20 15:35 16:30 12:25
Клевань 08:00 09:30 11:00 11:30 11:30 13:30 14:30 15:40 16:30 12:30
Зоря 08:10 09:35 11:15 11:40 11:30 13:35 14:35 15:45 16:50 12:40
Рівне 08:30 10:00 11:30 12:00 12:00 14:00 15:00 16:15 17:30 13:00
ЖУЛЯНИ
Київ (прибуття) 13:00 14:30 16:00 16:30 16:30 18:30 19:30 20:30 21:30 18:00

Розклад руху Київ – Луцьк

Київ (відправлення) 07:00
щодня
07:00
щодня
08:00
щодня
09:00
щодня
11:00
щодня
13:00
щодня
16:00
щодня
Житомир 08:30 10:00 11:00 13:00 15:00 18:00
Рівне 12:00 12:30 12:30 13:30 16:00 18:00 21:00
Зоря 12:20 12:50 14:00 16:25 18:20 21:20
Клевань 12:30 13:00 14:20 16:30 18:30 21:30
Цумань 12:35 13:05 14:30 16:35 18:35 21:35
Дерно 12:40 13:10 14:40 16:40 18:40 21:40
Луцьк (прибуття) 13:00 13:40 14:00 15:00 17:00 19:00 22:00