Ковель – Харків – Ковель

Розклад руху за маршрутом Ковель – Харків – Ковель

Розклад руху Ковель – Харків

Ковель (відправлення) 12:00
щодня
Копачівка 12:20
Голоби 12:30
Переспа 12:40
Луцьк 13:30
Рівне 15:00
Звягель 16:20
Житомир 18:00
Київ 20:00
Полтава 03:10
Харків (прибуття) 05:30

Розклад руху Київ – Луцьк

Київ (відправлення) 06:30
щодня
06:30
щодня
06:30
щодня
06:30
щодня
06:30
щодня
09:00
щодня
11:00
щодня
13:00
щодня
15:30
щодня
15:30
щодня
15:30
щодня
17:00
щодня
17:00
щодня
17:00
щодня
22:30
щодня
22:30
щодня
Житомир 08:30 08:30 08:25 08:25 08:25 11:00 13:00 15:00 17:30 17:30 17:30 18:55 18:55 19:00 00:30 00:30
Звягель 10:00 10:10 09:55 10:00 09:55 12:10 14:10 16:25 18:40 18:40 18:40 20:05 20:10 20:30 01:40 01:20
Рівне 11:20 11:20 11:15 11:20 11:25 13:20 15:00 17:45 20:00 20:00 19:50 21:15 21:20 21:50 04:45
Зоря 11:40 11:40 11:30 11:40 14:30 15:10 18:10 20:20 20:15 20:15 21:35 21:45 22:00
Клевань 11:50 15:00 11:40 11:50 14:50 15:20 18:15 20:30 20:25 20:25 21:45 21:55 22:10
Цумань 12:00 12:00 15:00 15:50 18:35 20:40 20:35 22:15 22:30
Дерно 12:10 15:10 15:55 18:35 20:50 20:45 22:35 22:40
Луцьк (прибуття) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:25 15:30 16:00 18:55 21:30 21:30 21:30 22:35 22:55 23:00 06:00 05:00